Tabloyu sağa sola kaydırabilirsin

Aracı Kurum Analist E-posta
Ak Yatırım Mustafa Küçükmeral Mustafa.Kucukmeral@akyatirim.com.tr
BGC Partners Analist değişikliği oluyor
BofAML Ilya Ogorodnikov ilya.ogorodnikov@bofA.com
Deniz Yatırım Sima Çelik SimaNubihar.Celik@denizbank.com
Garanti Yatırım  Analist değişikliği oluyor
Gedik Yatırım Ali Kerim Akkoyunlu aakkoyunlu@gedik.com
Goldman Sachs Aslı Tuncer asli.tuncer@gs.com
HSBC Yatırım Bülent Yurdagul bulentyurdagul@hsbc.com.tr
ICBC Burak İşyar burak.isyar@icbcyatirim.com.tr
Info Yatırım Serhan Gök SerhanGok@infoyatirim.com.tr
İş Yatırım Mizgin Akın makin@isyatirim.com.tr
Oyak Menkul Değerler Melis Pocar melis.pocar@oyakyatirim.com.tr
QNB Finans Yatırım Kutluhan Murat Bulut Murat.Bulut@qnbfi.com
Tacirler Yatırım Can Yurtcan can.yurtcan@tacirler.com.tr
Ünlü Menkul Değerler Erol Danış erol.danis@unluco.com
Wood&Co Pawel Wieprzowski pawel.wieprzowski@wood.com
Yapı Kredi Yatırım Görkem Göker gorkem.goker@ykyatirim.com.tr
Yatırım Finansman Evren Gezer evren.gezer@yf.com.tr
Ziraat Yatırım Turgut Uslu tuslu@ziraatyatirim.com.tr